Sennik Obrączka

Sny odzwierciedlają nasze marzenia i obawy. Są efektem rozmyślania nad danym problemem i często odzwierciedlają towarzyszące nam emocje w życiu codziennym. Aby zinterpretować poprawnie nasz sen, musimy przypomnieć sobie jak najwięcej szczegółów z nim związanych. Obrączka jest symbolem miłości i wierności. Jako symbol małżeństwa ma zagwarantować trwały i udany związek dwojga ludzi. Obrączka jako symbol senny nie pojawia się zbyt często. Jeżeli jesteśmy pannami lub kawalerami obrączka w marzeniu sennym może odzwierciedlać nasze pragnienie o szybkim zamążpójściu lub być koszmarem, jeżeli stronimy od zmiany stanu cywilnego. W interpretacji snu z obrączką ważny jest również jej kolor. Złota obrączka jest symbolem nadchodzącej, pełnej namiętności miłości, natomiast srebrna obrączka oznacza, że śniąca osoba musi wykazać się cierpliwością, ponieważ w najbliższym czasie osoba ta nie zmieni stanu cywilnego. Srebrna obrączka jest również przestrogą przed działaniem pod wpływem emocji. Ważnym znakiem jest również znalezienie obrączki. Sen ten oznacza, że pogodzimy się z osobą do której od wielu lat żywimy urazę. Pogodzenie się z daną osobą pozytywnie wpłynie na nasze samopoczucie i będzie stanowić ulgę. Natomiast sen o zakładaniu obrączki nie świadczy o rychłym zamążpójściu. Jest on znakiem nadchodzących zmian w naszym życiu. Jeżeli zastanawialiśmy się nad przeprowadzką, zmianą samochodu czy założeniem własnego przedsiębiorstwa to sen ten oznacza, że jest to dobra decyzja.

Sennik Obrączka Na Palcu

Dla osób zamężnych widok obrączki na palcu jest przypomnieniem o potrzebach małżonka. Wskazuje, że związek popadł w rutynę i małżeństwu grozi niebezpieczeństwo. Pokazuje również, że czujemy się zaniedbywani w związku. Jest znakiem, że należy popracować nad relacją małżonków. W przypadku zdrady osoby śniącej, sen o obrączce może wynikać z dręczących wyrzutów sumienia. Natomiast dla singli obrączka na palcu zwiastuje spełnienie marzeń lub spotkanie prawdziwej miłości.

Sennik Obrączka Brudna

Brudna obrączka jest zwiastunem niewierności i zdrady, jednak nie dotyczy to tylko relacji małżeńskiej, ale również zdrady najbliższych i przyjaciół. Może być także zwiastunem nadchodzących problemów w życiu wszystkich domowników, w tym także problemów zdrowotnych. Niepokojącym znakiem w śnie jest również czarna lub pęknięta obrączka. W oby dwóch przypadkach zwiastuje ona nadchodzące problemy.

Sennik Obrączka Na Lewej Ręce

Przy zaślubinach małżonkowie zakładają obrączki na palce prawej dłoni. Obrączki na lewej dłoni widzimy w przypadku wdów i wdowców. Jednak sen o obrączce na lewej dłoni nie oznacza śmierci małżonka. Jeżeli widzimy taką sytuacje w śnie, to oznacza ona nasze życie to pasmo wielu rezygnacji. W wyniku niechcianych zobowiązań zrezygnowaliśmy z realizacji naszych marzeń. W tym przypadku warto zastanowić się nad decyzjami, które podejmujemy w życiu codziennym i zacząć dbać nie tylko o potrzeby naszego otoczenia, ale także o nasze.

Shopping Cart
Scroll to Top