Minerały, inaczej kamienie naturalne, zyskują coraz większą popularność przede wszystkim ze względu na ich piękno, trwałość i niepowtarzalność. W naturze występują rzadko, dlatego też są tak wartościowe. Czyste i twarde minerały nazywane są kamieniami szlachetnymi, te o mniejszej twardości to kamienie półszlachetne. Naturalne kamienie jubilerskie powstają dzięki odpowiedniemu szlifowaniu minerałów, które następnie podlegają kolejnym obróbkom – finalnie są oprawiane w srebro o próbie 925 i zachwycają przyszłych właścicieli.Właściwości minerałów

Oprócz funkcji ozdobnej minerały mają swoje ezoteryczne zastosowanie. Każdy kamień posiada konkretną moc, dlatego może służyć jako talizman lub amulet. Biżuteria z kamieni dodaje nie tylko szyku, ale wpływa również na samopoczucie i nastrój osoby, która ją nosi.

Szeroki wybór biżuterii

Nasz sklep z minerałami oferuje gotowe wyroby z kamieni szlachetnych, oprawione w srebro o próbie 925. To wyjątkowe zawieszki srebrne wysokiej jakości. Z łatwością można do nich dopasować kolczyki czy bransoletki, a cała stylizacja nabierze eleganckiego charakteru.

Sklep z minerałami w zakopanem