W dzisiejszych czasach, przykładamy dużą wagę do wyglądu, który stał się naszą wizytówką. Garderoby większości z nas pękają w szwach, wypełnione dobrze skrojonymi, modnymi ubraniami. Starannie dobieramy do nich dodatki, które mają stanowić wykończenie spójnej całości. Czy pamiętamy jednak o kluczowym zwieńczeniu stylizacji, jaką bez wątpienia stanowi biżuteria? Wybierając celebrytki srebrne, nie trzeba głowić się nad dopasowaniem jej do ubioru. Powód jest prosty - dzięki minimalistycznemu wykończeniu, wygląda świetnie w każdym wydaniu. Zarówno w stylizacji codziennej, jak i tej na wielkie wyjście.

Celebrytki -jaka to biżuteria

Czym jest celebrytka i dlaczego marzy o niej niemal każda kobieta? Biżuteria ta swoją nazwę zawdzięcza sympatii, jaką wzbudziła w gwiazdach (inaczej mówiąc - celebrytach). Ochoczo zakładały ją one na wielkie wyjścia, co nie umknęło uwadze fotoreporterów. Popularność celebrytek szybko sięgnęła zenitu. Wkrótce niemal każda kobieta chciała ją mieć. Okazuje się, że już po raz kolejny minimalizm i prostota stają na podium. Nic w tym dziwnego. W końcu cienki łańcuszek, o delikatnym splocie, zakończony subtelną, niekiedy wręcz mikroskopijną, zawieszką, stanowi synonim klasyki i elegancji w najlepszym wydaniu. Możemy ją nosić nie tylko na szyi, ale także w postaci bransoletek i kolczyków. Jednak decydowanie najlepiej prezentuje się cały komplet. Dlaczego właśnie srebrna? Bo kruszec ten wydaje się dużo bardziej dyskretny niż złoto. A ideą tej błyskotki jest przecież dyskrecja. Co więcej, srebro od zawsze kusi i urzeka przedstawicielki płci pięknej. W zależności od tego, na co mamy akurat ochotę - celebrytka srebrna może stanowić tło dla naszej kreacji, podkreślając ją lub wręcz przeciwnie - z powodzeniem zagra także pierwsze skrzypce, gdy przemyślnie ją wyeksponujemy.

Celebrytka sposobem na prezent

Celebrytki srebrne to doskonały pomysł na prezent
Głównie ze względu na spersonalizowane, srebrne zawieszki. Możemy wybrać taką, która podkreśli relację, łączącą nas z obdarowywaną osobą bądź prześle życzenia, które chcielibyśmy do niej skierować. Z pewnością, dzięki indywidualnemu doborowi tego elementu, każda kobieta poczuje się wyjątkowo, mając świadomość, że ofiarujemy jej nie tylko błyskotkę, ale także głębokie przesłanie, o którym będzie sobie przypominała, za każdym razem, gdy na nią spojrzy.Minimalizm, prostota i elegancja, które są kwintesencją celebrytek, nigdy nie wyjdą z mody. Nie czekaj. Spraw sobie przyjemność, zamawiając ją właśnie teraz.
Celebrytki Srebrne