Znaki Zodiaku A Kamienie Dla Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona

Lew

Dominująca osobowość osoby spod znaku Lwa sprawia, że jest ona silna, odważna i energiczna. Dzięki przedsiębiorczości i przebojowości łatwo osiąga wyznaczone cele. Lwy są bardzo ambitne i lubią być w centrum uwagi. Chociaż są skłonne do romansów, w miłości bywają raczej ostrożne. Reprezentujące znaki zodiaku kamienie to w przypadku Lwa bursztynagat, kryształ górski oraz złoto, a także tygrysie i bawole oko. Wykonana z nich biżuteria powinna przede wszystkim rzucać się w oczy.

Panna

Panny są spokojne, pracowite, wyważone i rzetelne. Rzeczywistość oceniają raczej krytycznie i nie bujają w obłokach, dzięki czemu działają bardzo praktycznie. Starannie dobierają partnerów, a także biżuterię. Wpływające na wszystkie znaki zodiaku kamienie to w przypadku Panny sokole oko, karneol, chalcedoncytryn, jaspis, agat i cytryn. Również lapis lazuli może być idealnym dla tego znaku zodiaku kamieniem, który do wytwarzania pięknej biżuterii wykorzystywany był już w czasach prehistorycznych.

Waga

Mocno rozwinięte poczucie sprawiedliwości jest największą zaletą osób spod znaku Wagi. Osiągnięcie harmonii i spokoju jest głównym celem wszystkich ich działań. Bogate życie towarzyskie Wagi wynika głównie z jej pragnienia do bycia potrzebną. Nierzadko miewa kłopoty z postawieniem na swoim i brakuje jej stanowczości. Bywa także uzdolniona artystycznie. Najbardziej odpowiednie dla tego znaku zodiaku kamienie to przede wszystkim agat, hematyt, karneol, kwarc różowy, hematyt, opal oraz tygrysie oko.

Skorpion

Chociaż osoby spod znaku Skorpiona charakteryzują się sporym temperamentem, zwykle pozostają skryte i nieustępliwe. Są wytrwałe w działaniu i pragną być najlepsze w każdej sytuacji, a jednocześnie pozostają tajemnicze. Nie ma dla nich żadnych tematów tabu, lubią podkreślać swój seksapil i emanują wdziękiem. Symbolizujące poszczególne znaki zodiaku kamienie dotyczą również Skorpionów. W ich przypadku najlepiej sprawdzą się barwne i błyszczące ozdoby, np. z krzemienia, ametystu, malachitu, hematytu czy karneolu.

Shopping Cart
Scroll to Top